EFKAN MUHTAR AMATÖR LİG TV'YE KONUŞTU

ASKF seçimlerinde sular durulmuyor. Amatör Lig Tv’ye konuşan ASKF Başkan Adayı Efkan Muhtar, “Bu seçimlerde değişimin olması şart” dedi.

EFKAN MUHTAR AMATÖR LİG TV'YE KONUŞTU
26 Haziran 2021 - 10:09 - Güncelleme: 26 Haziran 2021 - 13:12

ASKF seçimlerinde sular durulmuyor. Amatör Lig Tv’ye konuşan ASKF Başkan Adayı Efkan Muhtar, “Bu seçimlerde değişimin olması şart” dedi.
ASKF 18’inci genel kurulu geçtiğimiz gün ertelendi. Ertelenen kurul esnasında gerilim arttı ve sesler ve yükseldi. ASKF Başkan Adayı Efkan Muhtar Amatör Lig Tv’ye konuşarak yaşanılanları anlattı. Muhtar, “Oraya gelen insanlara çok ayıp edildi, herkes işini gücünü bırakıp toplantıya gelmişti, cenazesine gidemeyen bile vardı. Genel kurulda hiş hoş olmayan şeyler yaşandı. Ben kendi adıma gerçekten kongreye gelen arkadaşlarımızdan özür dilerim. Tüzükte yer alan maddeye çoğunluk sağlandı, fakat genel kurul başlatılmadı. Bize tüzük değişikliği var dediler ama bu öyle de yapılmaz ki. Kongreyi nasıl yaptıramam diye düşündüler. Burada tüzük değişikliğini bahane ettiler. Biz değişim dedik, yolumuza çıktık. Bir şeyler yapmış olsalardı gerçekten karşı çıkmazdık. Bir hafta sonra ne olacak ki? İnceleyeceğiz ordaki durumları” dedi.
“Seçim mi yapacağız, tüzük değişikliği mi?”
ASKF genel kurul toplantısına gelindi fakat sonuç alınmadı diyen Muhtar, “Tüzükte yer alan maddelerle yaptıkları kurallara uygun dedildi. Çoğunluk sağlandı, ama divan toplanmadı. İnanıyorum ki bir hafta sonra bunun cevabını alacaklar. Ayrıca uzaktan gelen kardeşlerimize çok ayıp oldu. Çok büyük yanlışlık yapıldı. Seçim mi yapacağız, tüzük değişikliği mi? Gündeme konulduysa konuşulurdu ama böyle olmazdı. Ben üzüldüm gerçekten bu duruma.  Ayrıca toplantıya gelen herkese katılımları için çok teşekkür ediyorum umarım haftaya istediğimiz sonucu alırız” diye konuştu.

 FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum