Kırıkkale'de kadın cinayeti

Kırıkkale Yahşihan'da sevgilisi Tuğrul Akan tarafından öldürüldüğü iddia edilen Elif Sinan'ın cenazesi adli tıp morgundan memleketi Zonguldak'a gönderildi.

Kırıkkale'de kadın cinayeti
05 Ağustos 2021 - 14:42
Kırıkkale'de yaşayan 24 yaşındaki üniversite öğrencisi Elif Sinan, kalbinden bıçaklanmış yaralı bir şekide getirildiği hastanede yaşamını yitirdi.
Kırıkkale Yahşihan'da gece saatlerinde, Elif Sinan'ın sevgilisi Tuğrul Akan tarafından öldürüldüğü iddia edildi.  İddiaların ardından gözaltına alınan Akan, ifadesiyle dikkat çekti.

İntihar ettiğini iddia etti
Yaşanan olaylardan sonra gözaltına alınan Tuğrul Akan, kalbinden bıçaklanmış genç kızın intihar ettiğini iddia etti.

Cansız bedeni bulunan Sinan'ın sevenleri gözyaşlarına boğulurken, acılı baba Adli tıp Morgu'na doğru yola çıktı.

Cenazesi baba evine getirildi
Emekli bir maden işçisi olan baba, Adli Tıp Morgu'na gelerek kızı elif Sinan'ın cenazesini memleketleri olan Zonguldak'a getirdi.

Kadın cinayetlerinin durdurak bilmemesi üzerine seslerini duyurmak isteyen vatandaşlar, Twitter TT üzerinden seslerini duyuruyorlar.FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mehmet CAN
    10 ay önce
    daha mahkeme aşamasındayken,ilk soruşturma yapılırken bir genci katil olarak kabullenip linç girişimine girmek ne kadar adaletli.oysaki yapılan araştırma ve kamera kayıtlarında Tuğrul AKAN isimli gencin suçsuz olduğu,elif sinan ın bıçağı kalbine kendisinin soktuğu,kızıda hastaneye Tuğrul Akanın götürdüğü anlaşılmıştır.Şimdi katil olarak yazanlar,sizin adaletiniz bumu.Bu şahsın ailesi ,çevresi,sevdikleri yokmu.Y A Z I K LA R olsun size.Allah rahmet eylesin Elif sinan kızımıza.